Widowiskowa pogoń za dzikiem, który ukradł laptopa!

Berlińskie parki cieszą się ogromnym zainteresowaniem w sezonie letnim, zwłaszcza wśród osób spragnionych promieni słonecznych.
Pewnego dnia spacerowicze na terenie jednego z ogrodów mieli okazję oglądać prawdziwe widowisko, kiedy to mężczyzna udał się w pogoń za dzikiem, który ukradł mu jego rzeczy. Pikanterii sytuacji dodawało to, że właściciel pakunku podążał za zwierzakiem zupełnie nagi.

Zdjęcia z tego zdarzenia zostały szeroko rozpowszechnione po tym, jak jedna z mieszkanek Berlina, zamieściła je na Facebooku.

If you want to read the whole story about this hero, please follow me on Instagram: adelelandauer_lifecoachDie Fotos…

Opublikowany przez Adele Landauer Środa, 5 sierpnia 2020

Autorka fotografii wspomniała także, że na terenie parku, w którym pojawił się dzik było wiele nagich, opalających się osób. 

Podczas gdy poszkodowany w całej tej sytuacji zażywał kąpieli słonecznej, dzik skonsumował pizzę z jego torby, a następnie zdecydował się na kradzież całego bagażu.
Mężczyzna, gdy zdał sobie sprawę, że w środku jego torby znajduje się komputer i wiele innych cennych rzeczy,  postanowił ją za wszelka cenę odzyskać. Poszkodowany po obejrzeniu zdjęć ze zdarzenia roześmiał się i pozwolił autorce na ich publikację, stając się wzorem wytrwałego dążenia do osiągnięcia celu. 

Warto zaznaczyć, że Niemcy słyną z naturyzmu, a wiele plaż i publicznych parków pozwala na ogromną swobodę ciała i tym samym nagość w ramach powszechnie kultywowanej Freikorperkultur

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama