Spaniel jest już zbyt stary, żeby wchodzić na piętro. Dlatego właściciel śpi z nim na kanapie na dole

Ten springer spaniel angielski ma już swoje lata. Niestety nie jest już w stanie wchodzić po schodach. Właściciele postanowili, że będą sypiać z nim na dole.

Adoptowany pies jest zbyt stary i chory, by wchodzić na górę i spać na piętrze w sypialni. Spike ma 14 lat i przeszedł 2 udary. Rodzina na zmianę sypia z nim na kanapie w salonie.

Przed chorobą pies zawsze spał ze swoimi właścicielami, którzy kochają go najbardziej na świecie. Adoptowali go, kiedy miał 5 lat. Wcześniej był u innych rodzin, jednak został kilka razy oddany. Obecna rodzina nie może tego zrozumieć, ale cieszą się, że trafił na nich.

Przeżył piękne lata, niestety kiedy zaczął chorować wiele się zmieniło. Po drugim udarze nie mógł w ogóle chodzić i był noszony na rękach przez członków rodziny. Teraz już chodzi na swoich łapach, ale nie może chodzić po schodach. Na wejściu na schody jest zamontowana kratka.

Rodzina na zmianę śpi ze Spike’m na dole na niewygodnej kanapie.

Zdjęcia: spikethespringer

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Jedna myśl na temat “Spaniel jest już zbyt stary, żeby wchodzić na piętro. Dlatego właściciel śpi z nim na kanapie na dole

  1. Tym psem opiekowali sie niedouczeni weterynarze a opiekunowie psa im zawierzyli!!!Pozdrawiam. Mam swoje doswiadczenia w tym temacie!!!Krotko-nie ufajcie weterynarzom,zadajcie dodatkowych badan i rozmawiajce z swoim Kochanym PSEM!!!!- Jesli potraficie sie z nim porozumiec???!!!!Pies sie nie skarzy i umiera w samotnosci!Podrawiam!!!

Dodaj komentarz

Reklama