Polska fotografka Katarzyna Załużna przedstawia 30 bajkowych zdjęć ślimaków

Katarzyna Załużna od 8 lat zajmuje się fotografią artystyczną. Jej ulubionym motywem są ślimaki. Zdjęcia, które możesz zobaczyć poniżej są naprawdę magiczne.

Fotografie zachwycają wysoką jakością, kompozycją i historią, którą mają w sobie. Pomimo tego, że na każdym ze zdjęć są ślimaki, to każde z nich jest wyjątkowe. To wyjątkowe prace, które nie są zwykłymi zdjęciami. Zdecydowanie skłaniają do zadumy i refleksji.

Aranżacja, kolory i specjalna technika – bokeh, sprawiają, że każda z fotografii jest osobnym dziełem sztuki. Bokeh oznacza rozmycie. To celowe działanie, która sprawia, że na pierwszym planie znajduje się wyraźny obiekt, a pozostała część fotografii jest rozmyta.

Sama artystka napisała, że fotografia jest jej pasją, rodzajem, medytacji, daje jej spokój i odprężenie od trudów dnia codziennego. Patrząc na jej fotografie czujemy to samo.

Zdjęcia: Katarzyna Załużna
Więcej informacji: Instagram | Facebook

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama