Niezwykła przyjaźń ogrodnika z Crowborough i skrzydlatego rudzika. Musisz to zobaczyć!

Większość z nas kojarzy ptaki przede wszystkim z dziko żyjącymi, uroczymi pierzastymi stworzeniami. Ptaki wbrew ogólnie przyjętym przekonaniom są bardzo łatwo przywiązują się do ludzi, reagują na ich słowa i gesty, a na dodatek są wyjątkowo towarzyskie. Dlatego, jeśli zastanowimy się chwilę to będziemy w stanie wskazać osobniki, które nie tylko są udomowione, ale także takie, które łączy szczególna relacja z człowiekiem. 

Doskonałym przykładem potwierdzającym powyższe stwierdzenie może być przyjaźń angielskiego ogrodnika Tonego Putmana, oraz uroczego rudzika zwyczajnego o imieniu Bob.

Początek ich znajomości może brzmieć całkiem banalnie, gdyż Tony zauroczył się skrzydlatym przyjacielem do tego stopnia, że za każdym razem jak pojawiał się w pracy i go spotykał to robił mu zdjęcia. Zwierzę z czasem stało się nie tylko pupilem Tonego, ale także jego duchową podporą i motorem dla intensywnego rozwoju pasji do fotografowania.

„Kiedy pojawia się Bob, czuję, że blisko mnie jest obecna ważna dla mnie osoba”, przyznał Tony.

Nie pozostaje Nam nic, jak tylko życzyć tej dwójce przyjaźni najtrwalszej na Świecie!

Reklama

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama