Niedźwiedź na zakupach w kalifornijskim supermarkecie

Zastanawialiście się kiedyś nad tym jak to jest napotkać na swojej drodze niedźwiedzia? Na samą myśl o takim spotkaniu każdego oblatuje strach. Co jeśli tego ogromnego futrzaka będziecie mieli okazję zobaczyć… w sklepie? Chociaż wydaje się to mało prawdopodobne, że jakikolwiek niedźwiedź decyduje się na taką “wizytę”, pracownicy supermarketu Kings Beach Safeway w północnej Kalifornii mogą potwierdzić to, że miśki do tego stopnia polubiły ich sklep, że odwiedziły ich dwa razy w ciągu ostatnich dwóch tygodni.

Autorka nagrania potwierdziła, że niedźwiedź był opanowany, a zaraz po dokonaniu małej kradzieży sam dobrowolnie opuścił sklep.
Filmik uwieczniający zwierzaka swobodnie spacerującego koło sklepowych półek niedawno trafił do sieci i robi ogromną furorę, zwłaszcza, że taki złodziejaszek i to złapany na gorącym uczynku jest niecodziennym widokiem

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama