Mężczyzna zrobił sobie skarpetki z nadrukiem łap swojego kota

Są takie rzeczy, o których istnieniu nie miałeś pojęcia. Dodatkowo, nie wiedziałeś, że musisz je mieć. Jednym z takim produktów są skarpetki z nadrukiem kocich łap. Zarówno przerażające, jak i urocze skarpety robią furorę w Internecie, ale także w domach. Koty są zdezorientowane.

Poniższe zdjęcia wstawiła na Twittera jedna z użytkowniczek. Tweet stał się wirusowy i uzyskał 84 900 udostępnień i 400 000 polubień. Jej tata kocha koty, a także dziwne rzeczy z platform zakupowych. Nabycie tych skarpet było szokiem dla kotów. „Koty były przerażone,” opowiedziała autorka tweet’a o reakcji kotów na skarpetki. „Za każdym razem, gdy podchodził do nich w tych skarpetkach, zawsze uciekały, ale w końcu zaczęły bawić się jego palcami”.

Córka mężczyzny na początku była zawstydzona zakupem taty, ale później stwierdziła, że jest na tyle szalony, że warto pokazać go w mediach społecznościowych.

Zdjęcia: br0keb

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Z kamerą wśród gepardów.

Góry Udzungwa w Tanzanii pokryte są gęstym lasem deszczowym, co uniemożliwia dotarcie do tego obszaru [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama