Maxine – pies niosący radość w metrze

Maxine jest uroczym pieskiem rasy Corgi o bardzo małych łapkach, który swoją sławą na Instagramie przewyższa niejedną Polską influencerke Dodatkowo piesek niesie niebywałą radość ludziom na drodze których staje każdego dnia.

Ludzie pędzący do pracy w metrze, z nosem we własnym telefonie, często nie widzą świata poza nim. Są zbyt zajęci czytaniem Pet Portalu, lub rozmową ze znajomymi. Często również są znudzeni szarą codziennością. Zazwyczaj, ponieważ czasem na ich drodze do pracy, znajomych, lub na zakupy staje Maxine. Est to piesek rasy Corgi, który z racji swoich małych nóżek mógłby się zgubić w tłumie ludzi pędzących do metra, nie patrzących pod nogi, lub co gorsza mógłby zostać zadeptany. Dlatego jego właściciel postanowił wozić go ze sobą w specjalnym plecaku, dzięki któremu piesek jest zawsze przy nim. 

Jak wiemy pieski są zwykle bardzo ciekawe świata i tak jest też tym razem. Właściciel pieska za pomocą kamerki nagrywa reakcje osób, które spotykają Maxine i umieszcza je na profilu pieska na Instagramie. Jak możemy zobaczyć, nikt nie pozostaje obojętny na pieska w plecaku, który zazwyczaj niesie ze sobą dużo radości ludziom, którzy go spotykają. Jak widzimy na filmach, piesek jest bardzo ciekawski i czasem sam zaczepie ludzi. Lubi być również głaskany i chętnie nadstawia się do pieszczot. Można powiedzieć o nim również „pies na baby”, ponieważ bardzo chętnie zaczepia pięknie Panie Z racji tego że „jest medialny”, cierpliwie pozuje również do zdjęć. Dzięki temu Maxine staje się powoli żywą maskotką metra w Nowym Yorku, która pozwala ludziom chociaż na chwilę zapomnieć o ich małych zmartwieniach dnia codziennego. 

 Na co dzień, jak możemy zaobserwować na Instagramie pieska, lubi on biegać za patykami, spacerować brzegiem morza i kopać w plażowym pisaku, grać w piłkę z dziećmi i gryźć swoje ulubione zabawki. Podobno też wie kto tak naprawdę jest Spider-Menem. Jest również niezwykle fotogeniczny, co potwierdza każde z ponad 400 zdjęć na jego Instagramie. 320 000 obserwujących fanów pieska mówi również samo za siebie. Maxine to prawdziwa gwiazda metra w Nowym Yorku.

Autor zdjęcia: madmax_fluffyroad
Autor zdjęcia: madmax_fluffyroad
Autor zdjęcia: madmax_fluffyroad
Autor zdjęcia: madmax_fluffyroad

Zapisz się na newsletter!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama