Kot leży na fortepianie podczas gry swojego właściciela. Zobacz 8 świątecznych fotek i film

Na Youtube jest pewien kanał, który nazywa się Haburu. Znajdują się na nim filmy, gdzie właściciel kota grają na fortepianie, a zwierzak usypia do granych utworów.

Poniżej możesz zobaczyć filmik, który w te święta zawojował Internet. Kot ma ubraną czapeczkę Mikołaja, która mu w ogóle nie przeszkadza. Tak jak zwykle usypia, leżąc na instrumencie.

Kot zawsze ma podobną minę, która świadczy o tym, że jego sen jest naprawdę błogi, kiedy słyszy muzykę. Wykonuje niewiele ruchów, czasem mruga oczami, poprawia się i wystawia łapy nad klawisze.

Haburu to imię tego puszystego kota, dlatego jest to „jego” kanał. Możemy też zobaczyć czasem jego koleżankę Pineapple (Ananas), która dotrzymuje mu towarzystwa, leżąc po drugiej stronie klawiatury, także z zamkniętymi oczami.

To gratka dla melomanów i fanów kotów. Założycielem stronki jest Thầy Minh to wietnamski pianista, który ma już 447 000 obserwujących.

Kredyty obrazkowe:

Zdjęcia: Minh Piano
Film: Haburu

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Życie gepardów zagrożone!

Czy wiedzieliście, że ludzie coraz częściej i chętniej zatrzymują dzikie zwierzęta w swoich domach? Takie [...]

Dodaj komentarz

Reklama