Kot, który goni gołębie. Historia pokazana na zdjęciach

Zdjęcia kota, który goni gołębie wykonał Sergej Boldenkov. To jeden z reportaży, które tak bardzo lubi fotograf. Wysoka jakość zdjęć i opowiedzenie całej historii jest bardzo przyjemne dla oka. Kot oczywiście nie złapał żadnego gołębia.

Sergej jest fotografem z Permu w Rosji. Swoją karierę fotograficzną rozpoczął w 2014 roku. Zazwyczaj robi zdjęcia ludziom i opisuje ich prawdziwe historie, lubi też fotografować architekturę, krajobrazy i samoloty. Tym razem uwiecznił 3-letniego kota o imieniu Barsik, który należy do jego siostrzeńca.

Fotograf uchwycił proces polowania na gołębie krok po kroku. Kot to rudy, duży pers, który jest widoczny z daleka. Gołębie na pewno go widziały dużo wcześniej, bo no cóż… ciężko go nie zauważyć. Kociak najpierw szedł trawnikiem, następnie wskoczył na ławkę, później zszedł z niej. Przez dłuższy czas obserwował ptaki, leżąc na chodniku. W końcu postanowił zaatakować i pobiegł w ich stronę strosząc ogon. Gołębie zdążyły odlecieć, zanim się do nich zbliżył. Zabawy dla Barsika, było jednak co nie miara.

Zdjęcia: Sergej Boldenkov

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama