Klimatyczna sesja zdjęciowa rudowłosej dziewczynki i jej szczurka. Zobacz galerię

Andrea Martin wykonała przepiękną sesję, która spodoba się fanom szczurów i miłośnikom rudości. Piegowata dziewczynka, z rudymi włosami występuje na zdjęciach w marchewkowym swetrze ze swoim pupilem, dorosłym szczurem o imieniu Disco Bacon (dyskotekowy bekon).

Te fotografie wprowadzają specyficzny, uspokajający nastrój. Zobacz galerię, która na pewno poprawi Ci nastrój i rozjaśni Twój dzień. Nieprawdopodobny duet dziewczynki i jej szczura ukazuje w piękny sposób przyjaźń dziecka i małego stworzonka.

Profesjonalna sesja zdjęciowa dziewczynki Willow i szczura Disco Bacon podbija Internet, nie tylko ze względu na urodę dziecka. Szczury nie mają dobrej opinii, jako zwierzęta domowe, ale dzięki takim zdjęciom i historiom zyskują na popularności. To bardzo inteligentne zwierzęta, które uwielbiają się przytulać. Tylko zobaczcie na Disco Bacon, jak się wtula w swoją właścicielkę.

Zdjęcia: andreammartinphotography.com

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama