Gwiazdy światowego formatu pokazują swoje zwierzęta, które adoptowały ze schronisk!

Reklama

Wiele zagranicznych celebrytów chwali się podopiecznymi, które przygarnęli ze schroniska lub znaleźli na ulicy. Propagowanie adopcji wśród sław jest bardzo popularne. To dobry nurt, który powinien się jak najbardziej rozprzestrzeniać. Poniżej przedstawiamy gwiazdy wraz ze swoimi zwierzętami. Wszyscy przygarnęli do swoich domów jedno lub kilka zwierząt. Pokazują się z nimi na Instagramie, Twitterze i Facebooku.

1. Ryan Reynolds i Baxter

Aktor pojechał wybrać psa w schronisku i zwrócił uwagę na jednego psa. „Zobaczyłem tego dużego, głupio wyglądającego retrievera, wpatrującego się we mnie…” Powiedziałem do niego:„ Hej, wynośmy się stąd do diabła ”. Baxter podskoczył, jakby wszystko zrozumiał. „Od tamtej pory jesteśmy najlepszymi kumplami ”- powiedział Ryan.

2. Chris Evans i Dodger

Chris po raz pierwszy spotkał swojego nowego pupila w schronisku, które było udostępnione do jednego z filmów. Na początku nie wiedział, że nie były to wyszkolone psy filmowe, tylko psiaki do adopcji. Zakochał się w Dodgerze i kiedy dowiedział się, że pies nie ma właściciela, natychmiast go zaadoptował.

3. Hilary Swank i Lucky, Karoo, Rumi i Kai

Reklama

Hilary Swank ma w domu aż cztery adoptowane psy o imionach: Lucky, Karoo, Rumi i Kai. Gwiazda prowadzi swoje własne schronisko dla zwierząt.i Mów, że dzięki niemu już uratowała i znalazła domy dla tysięcy psów.

4. Zac Efron i Maca

Zac uratował psa rasy uznanej za niebezpieczną. Pitbull o imieniu Maca, został oddany przez właścicieli, którzy chcieli go poddać eutanazji. Trafił do sklepu zoologicznego w Los Angeles, do ludzi, którzy nie chcieli dopuścić do uśpienia psiaka. Na szczęście w sklepie pojawił się Zac. Przyszedł, zakochał się w niej, adoptował i dał jej dom na zawsze.

5. Arnold Schwarzenegger & Dutch

Gubernator zaadoptował pieska o imieniu Dutch podczas pandemii COVID-19. Nazwał psa po swojej postaci z filmu Predator, co doprowadziło do żartów jego fanów, którzy komentują jak to Terminator zaadoptował Predatora. W filmie obie postaci były przeciwnikami. Aktor ma jeszcze dwa inne zwierzaki: kucyka Whiskey i osła Lulu.

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz