Gotująca jaszczurka, jako twarz książki kucharskiej? Musisz to zobaczyć!

Nieprawdopodobny tytuł? A jednak! Poznajcie Lenny’ego, jednoroczną jaszczurkę, której kuchenne zmagania, można zobaczyć w książce „Kucharz Lenny: Gotowanie dla ludzi”.


Książka była pomysłem Valerie Musser, właścicielki zwierzaka, szefowej kuchni i szalonej miłośniczki jaszczurek z Redmond w stanie Waszyngton.
„To był mój projekt, który zdecydowałam się zrealizować w trakcie kwarantanny”wyznała Valerie, która przed wybuchem pandemii prowadziła małą firmę cateringową.
„Książkę kucharską pisałam przez około 10 lat, ale nigdy nie miałam czasu, na to by ją definitywnie ukończyć i wydać”.

Gdy Valerie trafiła na kwarantannę, otrzymała czas, którego jej nieustannie brakowało. Niedługo potem kobieta wpadła na świetny pomysł, aby swoją książkę, przekształcić w coś nie tylko przydatnego w kuchni, ale także będzie lekturą, która rozbawi do łez. Kobieta zamówiła kucharską czapkę, a także miniaturowe akcesoria kuchenne, w które wykorzystała podczas sesji fotograficznej Lenny’ego.

Zdjęcia, które wykonała zdobią strony książki, a także prawdziwą furorę w mediach społecznościowych.

Nie wierzycie? Musicie to zobaczyć?

Reklama

Foto: Instagram @whosagoodlizard

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama