Dostawca zobaczył karteczkę na oknie klienta. Mężczyzna stracił psa i czuł się samotny

Kurier jest załamany listem zasmuconego klienta, który szuka psiego towarzysza. Zna tego człowieka od 6 lat i rozumie jego ból po stracie. Jego poprzedni piesek odszedł za tęczowy most, po chorobie.

Davida MacLeoda jest kierowcą firmy Iceland Home Delivery w Szkocji. Któregoś dnia dotarł do miejsca zamieszkania jednego ze swoich klientów w West Kilbride w North Ayrshire. Wtedy zauważył karteczkę na jego oknie.

„Poszukiwany mały pies do towarzystwa. Straciłem psa, który był chory na raka, nie czuję się dobrze bez niego. W typie Jack Russell / Cairn. Mogę zapłacić do 150 zł”. Zasmucony tym David zrobił zdjęcie i udostępnił je na Facebooku. Napisał, że to dobry człowiek i chętnie dołoży pieniądze, żeby znaleźć dla niego nowego przyjaciela.

Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. Tacy, którzy pomogą Ci znaleźć psa czyli najlepszego przyjaciela dla człowieka.

Zdjęcia: David Macleod / SWNS

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama