Chłopczyk zaśnie tylko w towarzystwie swoich psiaków

Reklama

Mały chłopczyk który zasypia razem ze swoimi psiakami podbija serca internautów. Widok huskych w maleńkim łóżeczku jest naprawdę rozczulający.

Nasze psiaki to członkowie naszej rodziny, nie ma co do tego wątpliwości. Jednak cześć ludzi, kiedy urodzi im się dziecko, boi się co może wyniknąć z kontaktu dziecka z psami, szczególnie psami ras dużych. Na szczęście dobrze wychowane psiaki nie skrzywdzą naszego dziecka. Co więcej psiak może być idealnym kompanem dla małego dziecka. Świetnie widać to na przykładzie Millie i Ruperta, dwóch psiaków rasy husky i małego Parkera.

Pies najlepszym przyjacielem człowieka

Millie i Rupert to psiaki które były w domu zanim na świat przyszedł Parker. Odkąd tylko chłopczyk wrócił z mamą ze szpitala przebywał z psiakami. Dzięki temu wykształciła się pomiędzy nimi silna więź i dziś są najlepszymi przyjaciółmi. A dwa ogromne psiaki nie opuszczają chłopca na krok. Są ze sobą związani tak bardzo że każda izolacja dziecka od psów jest ciężkim przeżyciem dla całej trójki.

Mały chłopiec musi mieć swoje psiaki żeby zasnąć

Tata Parkera wyznaje że kiedy patrzy na wspaniałe relacje jego syna z psiakami rozczula się za każdym razem. W sieci dzieli się również nagraniami swojego syna i psiaków. Najpopularniejsze jest nagranie w którym mały Parker domaga się by psiaki spały razem z nim. Na filmie widać jak chłopczyk zasypie a razem z nim w łóżeczku leży Husky. Drugi psiak który nie zmieścił się w łóżeczku leży obok, i żaden z nich nie chce odejść od dziecka!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Żywa skamielina.

Dokładnie 82 lat temu odkryto pierwszą żywą latimerię. Rybę która jest przedstawicielką pradawnego gatunku zwierzęcia. [...]

Dodaj komentarz