Bezdomna kotka zakradła się do domu mężczyzny i urodziła 4 kocięta. Rodzina została z nim

Ciężarna kotka przyszła do mieszkania mężczyzny, aby w bezpiecznym i ciepłym miejscu urodzić. Było to o tyle zaskakujące, że była dzikim, bezpańskim kotem.

Większość osób odchowałaby kociaki i oddała do dobrych domów, jednak on postanowił zostawić sobie całą piątkę. Teraz maluchy kończą już dwa lata.

Właścicielem tego stada kotów jest londyński reżyser i pisarz Paris Zarcilla. Pewnego dnia, wrócił do mieszkania, tylko po sweter, a znalazł kotkę, która wydawała na świat maleńkie kociaki. Porzucił w jednej chwili wszystkie swoje plany i zaopiekował się kocią mamą i jej dziećmi.

Nigdy nie zamierzał mieć kota, ale zmienił zdanie, kiedy te „same do niego przyszły”. Odkąd pojawiły się w jego życiu, założył konto w mediach społecznościowych. Codziennie opisywał przygody swojej kociej rodzinki, która jak napisał – zmieniła jego życie.

„Wszystkiego najlepszego, moja rodzino. Kocham Cię bardziej niż możesz sobie zdawać z tego sprawę. Wniosłaś tyle światła do mojego życia. Masz mnie na zawsze. X #Caturday # TwoYears ” – napisał na Twiterze reżyser.

Zdjęcie: Paris Zarcilla

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama