50 zdjęć zwierząt, które można trzymać na ramionach. Zobacz galerię!

Seria zdjęć „zwierzęta na ramionach” wcale nie jest tak oczywista, jakby się mogła wydawać. Zobacz 50 fotek ludzi, którzy mogą trzymać swoje zwierzę na ramieniu.

Zdecydowanie w tej kategorii wygrywają koty. Mają one naturalną potrzebę wspinania się. Kociaki, które mieszkają w domu wykorzystują plecy właścicieli, żeby patrzyć z góry na to, co dzieje się na dole. To właśnie one rozpoczęły internetowe wyzwanie na wrzucanie zdjęć zwierzaków, które mogą pojawić się na ramieniu właściciela. Zobaczcie jednak, jak bardzo i o jakie gatunki wzbogaciła się ta inicjatywa.

Możemy zobaczyć mnóstwo małych zwierzątek, jak gryzonie: chomiki, myszki czy szczurki, które uwielbiają nie tylko chodzić po człowieku, ale także chować się w kieszeniach, kapturze i innych zakamarkach ubrania. Pojawił się także wąż, kura, królik, wiewiórka, a nawet koń. Zobacz poniższą galerię i sam zobacz, ile zwierząt jest w stanie wejść człowiekowi na ramię.

Zdjęcia: Internet

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama